- Ponuky práce pre Slovensko i zahraničie. INformuj a INzertuj zadarmo!


Práca vo Viedni s a bez znalosti jazyka

Máte záujem o prácu vo Viedni?

Základné informácie o Viedni:
počet obyvateľov: 1 766 746
rozloha: 414,87 km2
najvyššia nadmorská výška: 542 m n. m.
najnižšia nadmorský výška: 151 m n. m.
mestské časti Viedne (Bezirky) : Meidling,Hietzing, Penzing, Rudolfsheim-Fünfhaus, Ottakring, Hernals, Alsergrund, Favoriten, Simmering, Währing, Margareten, Mariahilf, Neubau, Josefstadt, Döbling, Brigittenau, Floridsdorf, Donaustadt, Liesing, Innere Stadt (stred mesta), Leopoldstadt, Landstraße, Wieden

Práca vo Viedni

Ak hľadáte prácu vo Viedni a ovládate plynule nemecký jazyk, máte obrovské možnosti tak ako v každom veľkom meste. Od administratívy, priemyslu, cez turistický ruch až po XX ďalších možností. Avšak ak hľadáte prácu vo Viedni bez znalosti jazyka, tak možností máte menej, no stále dostatok. Bez väčších problémov by ste sa mohli zamestnať napr. v McDonalds, či iných rýchloobčerstveniach, reštauráciach a podobne tiež s garanciou minimálne mzdy, čo je stále lepšia finančná istota v porovnaní so Slovenskom.

Ubytovanie a ceny bytov vo Viedni sú porovnateľné s Bratislavou. Samozrejme záleží od lokality a vybavenia bytu. V prípade, žeby ste chceli zvoliť najlacnejšiu alternatívu, tak cena izby vo Viedni je už od 220e na izbu + kaucia.

Prácu nájdete na stránkach profesia.sk, ams.at.